Relokacja Urodzinowa

Numerolog - Astrolog  - Jarosław Bondza - Numerologia & Astrologia
Numerolog Astrolog - 25 letnie doświadczenie w badaniach nad naturą człowieka w kontekście wiedzy Numerologicznej i Astrologicznej.

Zamówienie

 

 

 

  • termin realizacji : 30 dni.

 

  • ok. 30  str. A4

 

  •  

 

 

 

Odkryj swój kosmiczny kompas

 

Poznanie siebie - w kontekście miejsca na mapie świata.

 

 

Astrologiczna Relokacja Urodzinowa to  niezwykłe połączenie astrologii i geografii. Badaniom podlegają tu różne miejsca na ziemi oraz to, w jaki sposób wpływają na nasz potencjał. Analizie  podelgają tu różne lokalizacje na świecie, by zrozumieć, w jaki sposób mogą wpływać na poszczególne aspekty naszego codziennego życia m. in. karierę i sukces, związek i miłość, zdrowie, a nawet duchowość. To nie tylko wyjaśnienie, w jaki sposób energia wpływa na nas na poziomie indywidualnym, również w jaki sposób różne lokalizacje mogą nas wzmacniać lub osłabić.

 

 

Jest to mapa Twojego życia na przestrzeni 12 - tu miesięcy.

 

 

W Analizie tej uwzględniamy energię astrologiczną poszczególnych miejsc, oraz to, w jaki sposób energia ta może wpłynąć na Twoją osobowość, emocje, a nawet zdrowie, karierę i wiele innych cennych aspektów Twojego życia.

 

 W praktyce, łatwiej będzie Ci zrozumieć, które miejsca mogą Ci pomóc w pełnym wykorzystaniu Swojego astrologicznego potencjału. Nie tylko pozwala  zrozumieć, gdzie fizycznie możesz się przenieść na dzień swoich Urodzin, ale również jak poszczególne miejsca mogą wpłynąć na Twoje życiowe doświadczenia i perspektywy dalszego rozwoju w okresie kolejnych 12 miesięcy następujących po tym wyjątkowym dla Ciebie dniu.

 

 

 

 

„Profesjonalny horoskop to taki, który precyzyjnie i jasno opisuje zasady naszej indywidualnej gry z losem, daje pojęcie o atutach, jakimi dysponujemy, a także wskazuje na to, czego powinniśmy się nauczyć, co w sobie rozwinąć, a czego unikać  

aby stawać się mistrzami swojego rozdania"

 

Wojciech Eichelberger

psycholog, psychoterapeuta

 

 

 

 

 

 

Numerolog - Astrolog - Jarosław Bonda - Numerologia - Astrologia

NUMEROLOG  ASTROLOG

Imię
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Masz pytania?

O mnie

Jestem Numerologiem i Astrologiem. Badania nad naturą człowieka prowadzę od blisko 30-tu lat.  Pomagam aktywować ukryty potencjał, nowe możliwości i predyspozycje. Poprawić relacje, wzmocnić aspekty na których najbardziej nam zależy. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i pomocy zadzwoń. 

Warszawa, Grzybowska 45, 00-844

+48 601 73 56 78

Usługi

Informacje

Social media

Copyright 2024 Numerolog.eu Jarosław Bondza