Jestem Numerologiem i Astrologiem. Badania nad naturą energii planet i liczb prowadzę od ponad 30-tu lat. Obserwuję zależności energetyczne, które mają wpływ na aktywację potencjału naszych możliwości i predyspozycji. Pomagam zrozumieć siebie i poprawić swoje życie, wzmocnić aspekty na których najbardziej nam zależy. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i pomocy proszę o kontakt.

 

Zapraszam  do zapoznania się z ofertą Numerologiczną i Astrologiczną.  Znajdziecie tam Państwo informacje na temat praktycznego zastosowania tych systemów wiedzy.

Kim jestem.

 

 

 

Praktykiem Numerologii i Astrologii od blisko 30

 

lat. Mówcą motywacyjnym, terapeutą, coachem, 

 

tłumaczem i autorem.

 

Fundamenty mojego warsztatu sięgają

 

klasycznej Numerologii Gladys Lobos,

 

 kabalistycznej tradycji Donki Madej, 

 

humanistycznego spojrzenia Nataszy

 

Czermińskiej oraz Współczesnej Astrologii

 

Polskiej Leszka Weresa.

Uniwersytet Życia

Nauczył mnie kochać ludzi i świat, takimi jakimi 

jesteśmy. Poważna choroba, liczne życiowe zakręty i kryzysy przewartościowały moje odczuwanie i postrzeganie rzeczywistości.

Staram się tchnąć lekkość we wszystko i wszystkich, których dane mi jest spotkać na mojej drodze.

 

Zatrzymać się i zauważyć chwilę obecną. 

Analizuję symboliczne znaczenie liter, planet i liczb. Pomagam zlokalizować i uruchomić ukryty potencjał człowieka, budować życie na mocnych i stabilnych fundamentach.

 

Numerologia i Astrologia pozwalają na głęboki wgląd. Wskazują zależności pomiędzy wibracjami energetycznymi, a aspektami naszego charakteru i osobowości.

 

Połączenie tych dwóch dziedzin wiedzy pozwala odczytać powołanie człowieka, misję z którą pojawił się na tym świecie. 

 

Wspieram moich klientów w eliminowaniu negatywnych nawyków, myśli i przekonań.

Dostarczam narzędzi niezbędnych do odblokowania swoich naturalnych zdolności i talentów.

 

Oferuję rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Szczęście oznacza bowiem dla każdego

 

coś innego.  Zapewniam profesjonalne podejście, merytoryczne wsparcie i zrozumienie.

 

Tworzenie świata wartości, budowanie trwałych relacji oraz  rozwijanie wiedzy i umiejętności yo mój

 

nadrzędny cel

Uczestniczę w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu Numerologii i Astrologii.

 

Chętnie prowadzę również autorskie spotkania, na które jestem zapraszany. 

Spotkania te to chwila dla siebie, własnych potrzeb i oczekiwań, wyartykułowania swoich marzeń i planów na przyszłość. Znalezienie czasu na to, by przyjrzeć się sobie trochę z innej niż zazwyczaj strony. Wejście do przestrzeni swoich blasków i cieni. Tam gdzie znamy się najlepiej, a czasami dzięki tym spotkaniom odnajdujemy siebie na nowo, w trochę innej "scenerii". 

Dane mi było być ich uczniem

Gladys Lobos

Numerolożka pochodząca z Chile. Gładys przez wiele lat mieszkała w USA, a następnie przeprowadziła się do Hiszpanii. Wykładowca Numerologii Pitagorejskiej. Najbardziej rozpoznawalna Numerolożka XX wieku.

 

Owocem jej ponad 50-letniej pracy na rzecz krzewienia i propagowania wiedzy Numerologicznej są m. in. takie pozycje książkowe jak  Magia Numerologii, Język Liczb, a także Cykle Życia. 

 

- zawarta w nich wiedza wyjaśnia nasze interakcje z sobą i  ze światem.

 

Wsławiła się propagowaniem tej wiedzy na całym świecie, szczególnie upodobała sobie Polskę i Polaków.

 

"Znając podstawy numerologii, możemy wykorzystać Wibracje Numerologiczne, aby zmienić najbardziej konfliktowe aspekty naszej osobowości i zaplanować swój los zgodnie z Wibracjami, które widnieją w Portrecie Numerologicznym. Uczymy się działać w najodpowiedniejszych momentach, aby wykorzystać pozytywne wibracje i ograniczać nasze działania, jeżeli wibracje nie są nam łaskawe". 

Swoje uważne spojrzenie na zadziwiającą konfigurację wszechświata zawdzięczam m. in. Gladys Lobos.  Pod jej okiem w latach 2006 - 2012 studiowałem sekretne konstelacje energii liczb. Obudziła we mnie pasję, dzięki której do dnia dzisiejszego stosuję tą niezwykłą metodę w swojej pracy.

 

Miałem przyjemność i zaszczyt być nie tylko jej uczniem, a później przyjacielem, lecz również organizatorem spotkań i warsztatów Gładys  w Warszawie pod patronaetm miesięcznika "Czwartek Wymiar".  

 

Z namaszczenia Gładys, którego udzieliła mi podczas swojego ostatniego pobytu w Polsce, kontynuuję to dzieło, by coraz więcej ludzi mogło korzystać z tej wiedzy dla własnego dobra i przebudzenia.

Olga Szwajgier

Od 1996 roku Olga prowadzi kursy i inicjuje nowych adeptów sztuki uzdrawiania Reiki. Pod jej okiem miałem przyjemność uczyć się tej niezwykłej metody i  doświadczać ogromnych zmian  w moim życiu.

 

Ostatecznie w 2005 roku odebrałem z jej rąk inicjacje mistrza nauczyciela Reiki i od tego czasu stosuję to niezwykłe narzędzie  pomagając innym w budowaniu satysfakcjonującego, zdrowego życia. 

- wykładowca śpiewu w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, 

 

- ćwiczeniami własnego pomysłu rozszerzyła skalę głosu z czterech do sześciu oktaw,

 

- w 1991 roku jako jedyna śpiewaczka z Europy Środkowej i Wschodniej wystąpiła w Carnegie Hall w koncercie uświetniającym obchody stulecia tej sceny,

 

- w 1991 International Biographical Centre w Cambridge nadał jej tytuł „Woman of the Year 1991/92”,

 

- koncertuje z wieloma zespołami, wykonując muzykę współczesną. Pisze teksty, komponuje i reżyseruje swoje koncerty. Śpiewa dużo muzyki improwizowanej. Prowadzi warsztaty głosowe Laboratorium Głosu w kraju i za granicą.

Andrzej 

 

Wójcikiewicz

Byłem również organizatorem Andrzeja, pod jego okiem ukończyłem wszystkie dostępne kursy Metody Silvy.

Na stałe mieszkający w Kanadzie. Wykładowca i dyrektor generalny Metody Silvy w Polsce.

 

Prowadził badania z dziedziny zastosowania hipnozy i medytacji transcendentalnej do regulacji stanów nerwowości przedstartowej u szermierzy. Przez 12 lat pracował jako trener szermierki kadry olimpijskiej Kanady w szermierce i w pięcioboju nowoczesnym.

 

Jest współwydawcą dwumiesięcznika popularno-naukowego TAJMNICE UMYSLU – Pisma Rozwoju Intelektualnego oraz autorem licznych publikacji naukowych i artykułów z dziedziny psychologii sportu

Kasia i Andrzej Michałowscy

Nauczyciele Transcendentalnej Medytacji ( w skrócie TM ). Prostej i naturalnej techniki, dzięki której umysł i ciało doświadczają stanu głębokiego odpoczynku - stanu „transcendencji”. To doświadczenie tworzy idealne warunki do ożywienia w ciele samo leczących sił.

 

„Transcendencja” to dużo więcej niż relaksacja. Dzięki stosowaniu tej techniki umysł staje się bardziej klarowny i pozytywny, a ciało staje się zdrowsze.

 

Setki opublikowanych badań naukowych wykazały, że technika TM jest bardzo skuteczna m.in w obniżeniu poziomu niepokoju, poprawie funkcjonowania mózgu czy jako wspomagająca leczenie m. in.  schorzeń sercowo - naczyniowych.

Donka Madej

Ukończyła studium teatralne w Sofii, ale ponieważ pochodziła z rodziny uznawanej za wrogów klasowych, aby móc pracować w teatrze zmuszona była opuścić Bułgarię. Wyjechała do Polski, gdzie ukończyła studia na Wydziale Reżyserii Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, a następnie pracowała jako suflerkostiumologi reżyser pomocniczy w Teatrze Wielkim

 

Donka Madej razem z Lechem Stefańskim założyła Towarzystwo Psychotroniczne, którego była wiceprezesem. Wykładała w warszawskim Kolegium Psychotronicznym, a następnie w Bałtyckiej Akademii Pedagogicznej. 

 

Była znaną specjalistką w dziedzinie ezoteryki, a szczególnie numerologiąastrologią i medycyną niekonwencjonalną.

 

Od 1965 współpracowała z Instytutem Sugestologii i Sugestopedii im. Łozanowa w Sofii, a także z Polskim Towarzystwem Radiestetów.

 

Publikowała felietony na łamach czasopisma „Skandale”, które traktowały o astrologii i numerologii.

Mary & Alan Earlie

Spotkania z Mary i Alanem z Australii służyły świadomemu uznaniu tego, kim naprawdę jesteśmy jako istoty ludzkie  - Jednią którą zawsze byliśmy.

 

Będąc razem, mamy możliwość doświadczenia połączonej mocy miłości, która tu i teraz tworzy Nowy Świat i Nową Epokę – EPOKĘ SERCA.

 

W wizji jakich doświadczała Mary - mamy bardzo ważną rolę do odegrania - jako Polacy. Dlatego udział każdego z nas w tych spotkaniach był  tak ważny i cenny. Na swoje spotkania zapraszali wszystkich, którzy pragną aby wizja Nowego Świata już zaistniała!

 

- spotkania odbywały się w intencji najwyższego dobra dla wszystkich istot, w energii pojednania, prostoty i radości bycia razem. Natomiast Alan stworzył i przekazał  światu autorską technikę masażu PELOHA. Od słów Peace - Love - Harmony. Elementy tego masażu zostały zaczerpnięte z hawajskich starożytnych technik. 

Laureli Blyth

Na stałe mieszkająca w Australii. W prosty i praktyczny sposób pokazuje, jak kierować swoim myślami, aby pokonać niepożądane schematy i nawyki i osiągnąć lepszą jakość życia.

 

Ciało, umysł i emocje współpracują ze sobą, łącząc się w spójną jedność. Zrozumienie tego i podjęcie pewnej pracy nad sobą pozwala odkryć smak wolności tworzenia, korzystać z wyobraźni i kontaktować się z naszą wyższą świadomością.

 

Wyższa świadomość to część naszego umysłu, która wiąże nas z wyższym poziomem myślenia - a gdy je pobudzamy, nasze życie staje się bardziej aktywne, twórcze i inspirujące.

 

Na swoich warsztatach wyjaśnia m. in. :

 

- na czym polega związek między mózgiem, umysłem i ciałem,

 

- co to jest mózg emocjonalny,

 

- jak ćwiczyć swój umysł, by łatwiej przyswajać wiedzę i chronić go przed starzeniem się,

 

- jak funkcjonuje nasz umysł podczas snu,

 

- co to są sny i jak możemy twórczo je kształtować i wykorzystywać,

 

- dlaczego powinniśmy żyć z poczuciem celowości i jak to osiągnąć.

Ewa Foley

Z wykształcenia językoznawca, specjalista od marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi. Pracowała w biznesie na wysokich stanowiskach. W Australii, gdzie mieszkała przez kilkanaście lat, ukończyła studia w zakresie medycyny holistycznej i doradztwa życiowego.

 

W Sydney prowadziła swoją KLINIKĘ TERAPII NATURALNYCH. Tam rozpoczęła swoją karierę jako terapeuta, autor i trener. Studiowała najnowsze kierunki psychologii pozytywnej, NLP, life coaching, bioenergetykę, Dotyk dla Zdrowia, kinezjologię, hipnozę wg Ericksona, Hunę, praktyki szamańskie, Voice Dialogue. Jest Master Praktykiem NLP, Mistrzem Reiki oraz Trenerem Soul Body Fusion.

 

Jest członkiem Australijskiego Stowarzyszenia Medycyny Naturalnej, Amerykańskiego Międzynarodowego Stowarzyszenia Reiki, Polskiego Stowarzyszenia Programowania Neuro-Lingwistycznego (NLP).

Joe Dispensa

Neuronauka i kwantowość

Joe Dispenza to amerykański lekarz, doktor chiropraktyki, biochemik, neurolog, profesor, pisarz i badacz. Od 1997 roku spełnia się jako międzynarodowy wykładowca. Pomaga w lepszym zrozumieniu świadomości oraz wykorzystywaniu zdobytej w ten sposób wiedzy do poprawy stanu zdrowia. 

 

Doktor Joe Dispenza autor wielu znamienitych książek, m. in.

 

- Jak Uwolnić Swój Nadprzyrodzony Potencjał,

 

- Jak Uwolnić Swój Mózg,

 

- Efekt Placebo,

 

- Jak Zerwać z Nałogiem Bycia Sobą

 

Udowadnia w nich, że każdy z nas posiada nadprzyrodzone zdolności. I może zmienić swój mózg tak, aby stać się twórcą własnej przyszłości. A także osiągnąć prawdziwe szczęście. Jego przekonanie opiera się na idei, że w naszym wnętrzu tkwi potencjał, pozytywna energia i niezliczone możliwości.

 

 

Joe oferuje konkretne wskazówki i medytacje, które krok po kroku pomagają uwolnić większy potencjał naszego ciała, zdrowia i relacji, a w konsekwencji - całego życia.

 

Praktyczne terapie i rady pozwalają jednocześnie realizować wyznaczone cele we własnym tempie, dając nam narzędzia do głębokiej transformacji i wpływania na naszą rzeczywistość.

 

W 2023 roku miałem przyjemność brać udział w warsztatach Progresywnych Joe Dispenzy w Warszawie. 

 

Joe Dispenza w swoich książkach łączy najnowsze osiągnięcia nauki z duchową mądrością, prezentując dowody, że każdy z nas ma zdolność dokonywania nadzwyczajnych rzeczy i wyzwalania swojego potencjału. Dr Dispenza inspiruje nas, aby zgłębiać neuronaukę, duchowość, rzeczywistość kwantową i tajemnice mistycyzmu, pozwalając nam wpłynąć na procesy zachodzące w naszym mózgu. Pokazuje, jak wykorzystać moc naszego umysłu do kształtowania naszego osobistego rozwoju i duchowej przemiany oraz do tworzenia trwałych pozytywnych zmian w naszym życiu.

 

W latach 1991 - 1996 odbyłem studia filozoficzne i teologiczne KUL, UOP, EWST. W kolejnych latach ukończyłem Akademię Karuna, liczne programy szkoleniowe organizowane przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, a także Szkołę Coachingu HPR Group. 

 

Jestem członkiem Stowarzyszenia Astrologów w Polsce

Numerologia Astrologia Jarosław Bondza
Numerologia Astrologia Jarosław Bondza
Numerologia Astrologia Jarosław Bondza
Numerologia Astrologia Jarosław Bondza
Numerologia Astrologia Jarosław Bondza
Numerologia Astrologia Jarosław Bondza
Numerologia Astrologia Jarosław Bondza
Numerologia Astrologia Jarosław Bondza
Numerolog - Astrolog - Jarosław Bonda - Numerologia - Astrologia

NUMEROLOG  ASTROLOG

Informacje

Imię
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Masz pytania?

O mnie

Jestem Numerologiem i Astrologiem. Badania nad naturą człowieka prowadzę od blisko 30-tu lat.  Pomagam odkryć swój potencjał, nowe możliwości i predyspozycje. Poprawić relacje, wzmocnić aspekty na których najbardziej nam zależy. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i pomocy skontaktuj się ze mną. 

Numerologia Astrologia Jarosław Bondza

+48 601 73 56 78

Usługi

Social media

Copyright 2024 Numerolog.eu Jarosław Bondza