Numerolog - Astrolog - Jarosław Bonda - Numerologia - Astrologia

Zamówienie

Numerolog - Astrolog - Jarosław Bonda - Numerologia - Astrologia

 

 

 

  • termin realizacji: 7 dni.

 

  • transakcje obsługuje

 

Imiona dla dziecka

Numerolog - Astrolog  - Jarosław Bondza - Numerologia & Astrologia

 

Numerologia, a  korzyści dla dziecka. 

 

 

Zarówno imiona jak i nazwisko traktuje się jako integralną część energetycznej mapy życia dziecka. Dane osobowe umieszczone w Metryce Urodzenia, mają ogromne znaczenie. Będą kształtować przyszłe talenty dziecka, jego zdolności i naturalne predyspozycje. Będą również miały wpływ na to co potocznie nazywamy życiowym sukcesem, powodzeniem, losem.

 

Aby zrozumieć znaczenie imion musimy pojąć wyjątkowy stosunek energetycznych wibracji liter do osobowości człowieka. Język jest instrumentem życia. Każdy człowiek odgrywa swoją własną symfonię. Każda litera alfabetu jest symbolem pewnej inteligentnej jakości. Jego matematyczne odniesienia decydują o tej jakości.

 

 

Litery połączone w imieniu, stają się źródłem inteligencji

 

 

 

Podczas gry na fortepianie, każdy klawisz reprezentuje inny poziom energii dźwięku. Klawisze ułożone są według pewnego matematycznego wzoru. Kiedy grasz na fortepianie dźwięki stają się harmonijne lub przeciwnie. Kiedy dziecko otrzymuje imię wiemy już, że chodzi o energię. Ta jest albo harmonijna albo niezgodna w zależności od liter.

 

 

Podaruj swojemu dziecku balans i równowagę

 

 

Bardzo ważne, aby nadać dziecku imiona, które pozostaną w harmonii z jego datą urodzenia. Spowoduje to konstruktywną harmonię w całym w jego życiu.  Poprzez odpowiednio dobrane imiona, wybieramy balans i równowagę. Automatycznie ustawione zostaną w kierunku korzystnych cech charakteru i osobowości. Będą fundamentem architektury energetycznej dziecka, jego myśli, wzorców i natury.

 

Imiona zapewniają naturalny, zbalansowany proces manifestacji twórczej ekspresji i wewnętrznego rozwoju dziecka. Wewnętrzne cechy będą rozwijać się bardziej naturalnie w równym tempie. Podstawowym celem zbalansowanych imion jest stworzenie harmonii i równowagi pomiędzy dzieckiem, jego osobowością i potencjałem daty urodzenia.

 

Numerolog - Astrolog - Jarosław Bonda - Numerologia - Astrologia

NUMEROLOG  ASTROLOG

Informacje

Imię
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Masz pytania?

O mnie

Jestem Numerologiem i Astrologiem. Badania nad naturą człowieka prowadzę od blisko 30-tu lat.  Pomagam odkryć swój potencjał, nowe możliwości i predyspozycje. Poprawić relacje, wzmocnić aspekty na których najbardziej nam zależy. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i pomocy skontaktuj się ze mną. 

Numerologia Astrologia Jarosław Bondza

+48 601 73 56 78

Usługi

Social media

Copyright 2024 Numerolog.eu Jarosław Bondza